Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Projektas "Krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas"

Penktadienis, 2017 Gegužė 19 11:18

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA pradėjo vykdyti iš Europos socialinio fondo finansuojamą projektą "Krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas".

Projekto tikslas - krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas, siekiant užtikrinti darbuotojų išlikimą darbo rinkoje bei prisitaikymą šiuolaikiškoje, konkurencingoje ir nuolat kintančioje tiekimo grandinėje.

 

Projekto tikslinė auditorija:

a) Darbuotojai, užsiimantys ar ketinantys užsiimti Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus (EVRK 2 red.) 52 grupei „Sandėliavimas ir transportui būdingų paslaugų veikla“ (sekcija H „Transportas ir saugojimas“) priskiriama veikla;

Priemonės: siūlomi specialieji mokymai – šeši mokymai ir du seminarų ciklai.

Mokymai:

a) mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti;
b) mokymai FIATA aukštesniojo ekspeditoriaus diplomui gauti: „Tiekimo grandinės vadyba“;
c) mokymai ekspeditoriams ir logistams pagal tematikas: "Potencialių klientų rizikos įvertinimas logistikos sektoriuje", "Prekių pirkimo ir tiekimo konkursų organizavimas vykdant multimodalinius pervežimus", "Sandorio sudarymo ir sutarties užbaigimo mokymai vykdant ekspedijavimo veiklą", "Kainodaros taikymas lojaliems klientams logistikos sektoriuje", "Projektų rengimo ir valdymo kompetencijų įgyjimo programa vykdant ekspedijavimo vaiklas", "Projektų valdymas pažengusiems, vykdant ekspedijavimo veiklas", "Klientų aptarnavimo specifika vykdant ekspedijavimo veiklas", "Pardavimo kompetencijų mokymai vykdant ekspedijavimo veiklas", "Tiesioginių pardavimų technikų taikymas potencialiems klientams logistikos sektoriuje", "MS Excel mokymai pažengusiems"
e) C1 lygio užsienio kalbos mokymai ekspeditoriams, deklarantas, atstovams muitinėje ir kitiems logistikos atstovams.

Seminarai:

a) Penki ciklo „Elektroninė muitinė“ seminarai skirti septynioms Sąjungos muitinės kodekse numatytoms ir 2017-2020 m. Lietuvoje bei kitose ES šalyse diegiamoms elektroninėms sistemoms (muitinės sprendimų, privalomosios tarifinės informacijos, prekių statuso įrodymo ir kt). Šių sistemų naudojimas privalomas, jos palies visus su muitine sąveikaujančius asmenis;

b) Keturių ciklo „Muitinės priežiūra Eurazijos Ekonominėje Sąjungoje (EES)“ seminarų metu bus aptarti logistinei veiklai ir užsienio prekybai svarbūs pokyčiai EES muitinių veikloje, naujojo EES muitinės kodekso taikymo aktualijos, ES ir EES muitų sienos kirtimo barjerai, EES šalyse esanti logistinė infrastruktūrą, verslo ir muitinės sąveika bei kiti tarptautinių srautų vadybos aspektai

c)  Penki ciklo „Muitinės logistikos aktualijos“ seminarai, skirti muitinės priežiūros, muitinės formalumų atlikimo, atstovavimo ir tarpininkavimo, skolos muitinei ir kitoms tarptautinės tiekimo grandinės ir muitinės logistikos aktualijoms.

Dėl išsamesnės informacijos apie Projektą maloniai prašome kreiptis į Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija „LINEKA ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , mob. tel. (+370 609) 72229)